2a.krestanka.cz

AktualityVÍTEJTE  NA  STRÁNKÁCH  TŘÍDY  3.A!Z důvodu covidových opatření se bude konat třídní schůzka online v aplikaci MS Teams v úterý 19.1. od 16 hodin. Ke schůzce se přihlásíte prostřednictvím účtu svého dítěte, v kalendáři máte schůzku nadefinovanou pro skupinu Rodiče. Tato schůzka proběhne ve dvou částech - první bude společná pro přihlášené účastníky (informace od vedení školy, výpisy z vysvědčení, prázdniny, zhodnocení online výuky); v druhé části budou probíhat INDIVIDUÁLNÍ konuzultace asi po 10 minutách (klasifikace, chování, postřehy, dotazy...). Pokud máte dotazy na ostatní paní učitelky, domluvte se s nimi na individiální konzultaci prostřednictvím mailu.

V současné chvíli probíhá online výuka přes aplikaci MS-Teams - rozvrh hodin dle kalendáře.

Sběr
- plechovek
- PET víček
- vybitých baterií


Záznamový list čtenáře
- v průběhu týdne budete číst a zaznamenávat počet minut, kolik jste v daný den přečetli (čtete klidně svoji oblíbenou knížku). Každý pátek děti donesou tento záznamový list do školy, sečteme počet minut za týden a vyhodnotíme v rámci jejich týmů do celoroční hry (posunou se o políčko vpřed). Takto pokračujete další týden. Spoléhám na spravedlivé sledování a zapisování času (stvrdíte podpisem).


Roušky musí mít děti při pohybu po škole (chodby, WC) i během vyučování, proto budou mít 2 kusy v sáčku nebo uzavíratelném boxíku v aktovce připravené k použití. Budou-li děti ráno mít zvýšenou teplotu nebo příznaky nachlazení, neposílejte je do školy. Má-li dítě nějakou alergii, astma, donese do školy lékařské potvrzení této diagnózy.
Budete-li se mnou potřebovat osobně mluvit, zavolejte a domluvíme se na konkrétním čase Vaší návštěvy. Vstup rodičům je do školy pouze po předchozí domluvě s rouškou.
Vzhledem k tomu, že je třeba během dopoledne hodně větrat, dejte dětem do třídy mikinu.

 
Copyright © 2021 2a.krestanka.cz | realizace 3nicom websolutions s.r.o.